امروز
1400 بهمن 5
58 16

اسکیت کفشی جی شیک

6,350,000 تومان
خلاصه

«اسکیت کفشی جی شیک مدل FR» انتخابی سنجیده و مناسب برای کودکانی که در جست‌وجوی ورزشی هیجان‌انگیز هستند. این اسکیت از رویه پلاستیکی تهیه‌ شده که دوام و استقامت آن را در برابر فشار و ضربه افزایش داده است.

«اسکیت کفشی جی شیک مدل FR» انتخابی سنجیده و مناسب برای کودکانی که در جست‌وجوی ورزشی هیجان‌انگیز هستند. این اسکیت از رویه پلاستیکی تهیه‌ شده که دوام و استقامت آن را در برابر فشار و ضربه افزایش داده است. گفتنی است که این اسکیت دارای چرخ‌های محکمی بوده که بر روی انواع سطوح به‌ راحتی حرکت خواهد کرد. این را باید متذکر شد که در قسمت ساق این اسکیت از پد و الیاف محکمی استفاده‌ شده که در شرایط و سطوح مختلف از پیچ‌خوردگی پا جلوگیری کرده و از پای شما محافظت خواهد کرد. این اسکیت دارای سایز بندی ثابت می باشد و در سایزهای مختلف عرضه می گردد.. گفتنی است که این اسکیت دارای آچار اضافی بوده که همراه آن عرضه خواهد شد. همچنین این اسکیت دارای بست هاییست که هم پوشیدن آن را راحت کرده و هم این امکان را می‌دهد که پاها در آن فیکس قرار گیرد.
«اسکیت کفشی سبا» مدل «TRX10 » انتخابی مناسب برای دختران و پسران در انجام تمرینات فری استایل یا تفریحی است. بر روی تیغه اسکیت چهار چرخ‌ قرار دارد. این چرخ‌ها ساختاری بادوام و نرم دارند که باعث حرکت روان‌ بر روی سطوح آسفالت می‌شوند. این اسکیت‌ دارای سایز ثابتی بوده و نمی‌توان سایز آن را تغییر داد. جوراب داخلی اسکیت کفشی ساختاری نرم دارد تا پاهای شما راحتی بیشتری را تجربه کند. همچنین برای جاگیری صحیح پا در اسکیت، بند‌هایی برای بستن کفش در نظر گرفته‌شده است. به‌علاوه یک بند به‌صورت چسبی بر روی ساق و یک بست ریلی ضامن‌دار نیز در قسمت مچ قرار داده‌شده تا پا در درون کفش اسکیت محکم و ثابت باشد. اسکیت سبا دارای 2 عدد آچار و دو کاور برای قرارگیری روی چرخ‌ها است تا حمل آن را برای شما آسان‌تر کند. این اسکیت از رویه‌ای مشبک در قسمت جلوی کفش طراحی‌شده تا با جریان داشتن هوا در داخل آن از تعریق جلوگیری کرده و راحت‌تر به این ورزش بپردازید و از آن برای مدت طولانی‌تری لذت ببرید. «اسکیت کفشی سبا» مدل «TRX10 » باعث تشویق و لذت بردن از این ورزش می‌شود.
 

ویژگی ها


قطر چرخ 80
سبک اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
ترمز ندارد
سایز  43
میزان ابک (ABEC) بلبرینگ 9